Güvenlik Sertifikaları

Sistemimiz 128 Bit SSL Güvenlik Sertifikasına sahiptir. Güvenliğiniz, SSL güvenlik teknolojisi ile, sitede ziyaret sürecine başladığınız andan itibaren işlemleriniz şifreli bir şekilde yapılmaktadır dolayısıyla Online Yönetim çalışanları ya da üçüncü şahıslar tarafından görülmemektedir. OnlineYonetim.com.tr sitesinde ödeme işlemi yaptığınızda kredi kartı numaranız kayıt edilmez. Tüm ödeme işlemi SSL güvenlik sertifikası alt yapısıyla gerçekleştirilir.

Veri Güvenliği:

Kullanıcı bilgileriniz sistemimizde en kaliteli güvenlik standartları ile korunarak saklanmakta olup yalnızca özel yetkili personelin sadece zorunlu durumlarda kullanıcı onayı ile ulaşabilir durumdadır. Bu bilgiler gerekli görüldüğünde T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar dahilinde yetkili kurumlar ile paylaşılabilir. ETNA BİLİŞİM A.Ş kişisel bilgilerinizi onayınız olmadan hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.

Veri Paylaşımı:

ETNA BİLİŞİM A.Ş yukarıda sözü edilen kişisel bilgiler dışındaki genel kullanım bilgilerini, ürünü geliştirmek ve sunduğu hizmetleri daha verimli ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek için analiz ederek yorumlamak ve iş ortakları ile paylaşmak hakkını saklı tutar. Ayrıca kullanıcılar onay verdikleri takdirde bu bilgiler ETNA BİLİŞİM A.Ş tarafından değerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel teklifler amacıyla kullanılabilir.